Jízda do vrchu Brno–Soběšice 2016

poslední aktualizace 20.09.2016

Skupina A – start 11:30 a 13:30 (start po 15 s)
Pradědečci
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
1 Autocar Model M8 1902 Jiří Hořice VAC Brno
127 Fiat Zero 12/15 hp 1912 Radomír Gálíček Oldtimer Klub Přerov
2 Willys Overland 1918 Jaroslav Daněk
3 Disk 1923 Karel Jaroš Auto Z Klub Brno
4 Sunbeam 3½HP 1916 Lumír Špringl
5 Torpedo V4 1909/2011 Pavel Malaník
6 Rösler & Jauernig 2009/1904 Libor Marčík






Skupina B – start 11:35 a 13:35 (start po 15 s)
Super Sport
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
7 Bugatti T40 1926 Helge Hauk Bugatti Club Austria
8 Salmson Grand Sport 1926 Milan Vaníček
126 Bugatti T43 1927 Werner Gradisch Bugatti Club Austria
9 Wikov 7/28 1929 Petr Kožíšek NTM Praha
10 Wikov 7/28 Super Sport 1929 Václav Kafka VCC Praha
11 Lagonda 3L Long Chassis 1933 Miroslav Krejsa
12 MG PB Lester Special 1936 Milan Zahradníček Tatra Club Brno
13 Jaguar SS 100 1938 Petr Uhlíř VAC Brno
14 Aero 750 Sport Coupe 1934 Tomáš Vališ VAC Brno
15 Praga Alfa 1000 mil 1932 Petr Sazima Praga club Praha






Skupina C – start 11:38 a 13:38 (start po 15 s)
Automobily Vintage
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
16 Stutz Bearcat 1921 Miloš Pokorný VPCC Brno
17 Citroen 5 HP Trefle 1924 Rostislav Procházka
18 Willys Knigt 66 Touring 1925 Jaromír Svoboda H-D Club Brno
19 Austro Daimler ADR 1927 Ladislav Němec Hasiči Lysice
20 Ford A Sport Coupe 1929 Karl Dieter Wieland
21 Ford A Sport Coupe 1929 Alexander Zimin VAC Brno
22 Sunbeam M25 1929 Tomáš Hořice VAC Brno
124 Walter 6B Super 1930 František Gurský VAC Brno
125 Wikov 35 1930 Jaroslav Waverka
23 Chrysler 70 1930 Eduard Treschl VAC Brno
24 Fiat 508 1932 Michal Smrečanský Veterán klubu Bratislava
25 Walter Princ Petera 1933 Radim Hlaváček Slovácký VCC
26 Adler Trumpf Sport 1934 Lenka Dostálová
27 Renault Celtaquatre 1935 Jiří Mátl VAC Brno
28 Hudson Terraplane 1936 Hubert Grmela VCC Praga Praha
29 Jawa 600 1938 Jiří Adler VAC Brno
30 Mercedes Benz 170 V 1938 Jaroslav Šmerek
31 Mercedes Benz 320 1938 Miroslav Eliáš VAC Brno
32 Citroën 11 B 1939 Jakub Treschl
33 Ford V8 1939 Jiří Provazník
34 Jawa Minor Roadster 1939 Martin Treschl VAC Brno
35 MG TC 1947 Václav Havel VPCC Brno
36 MG TC 1949 Petr Voňka VCC Dvůr Králové n. L.






Skupina D – start 11:38 a 13:38 (start po 15 s)
Automobily BMW
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
37 BMW 315/1 1934 Jan Klápa
38 BMW 319/1 Sport 1935 Pavel Vránek Renocar
39 BMW 319/1 1936 Jan Hrubý VAC Brno
40 BMW 326 Cabrio 1936 Leoš Daněk Renocar
41 BMW 327 Cabrio 1938 Miloš Vránek Renocar
42 BMW 327 Kabriolet 1938 Michal Kopecký VCC Tachlovice
43 BMW 328 1938 Miloš Vránek Renocar
44 BMW 328 1939 Josef Kiška VAC Brno
45 BMW 328 1939 Karel Peřan
46 BMW 335 1939 Aleš Sobek
47 BMW 327 1940 Marian Sin Veteran klub Bratislava






Skupina E – start 11:48 a 13:48 (start po 15 s)
Automobily Aero, Praga, Laurin & Klement a Škoda
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
48 Aero 662 1930 Viktor Vaďura Aero Car Club Austria
49 Aero 500 1931 Richard Puškáš ACC Brno
50 Aero 500 1931 Eliška Sigmundová Oldtimer Klub Helfštýn
51 Aero 662 1931 Jan Dvořák Jihlava
52 Aero 662 1931 Ctibor Šilhán VAC Brno
53 Aero 1000 1932 Jan Drozd Muzeum motorismu Znojmo
54 Aero 1000 1933 Petr Puškáš Aero Car Club Brno
55 Aero 1000 1934 Václav Badura
56 Aero 30 1934 David Nezdařil
57 Aero 662 1934 Ladislav Věženský VPCC Brno
58 Aero 30 Roadster 1935 Ján Novoveský Veterán Klub Bratislava
59 Aero 30 Roadster 1935 Miroslav Tomík Veterán klubu Bratislava
60 Aero 30 Sport 1935 Tomáš Barnet Veterán klub Kroměříž
61 Aero 30 1936 Josef Halva VAC Brno
62 Aero 30 Sport 1938 Zdeněk Churý VAC Brno
63 Praga Piccolo V. Série 1926 Bedřich Nechvátal VPCC Brno
64 Praga Picollo 1930 Eduard Nejezchleb VAC Brno
65 Praga Piccolo 1931 Jiří Blatný VAC Brno
66 Praga Piccolo 1931 Josef Prosecký VPCC Brno
67 Praga Piccolo XVI. Série 1931 Petr Nechvátal VPCC Brno
68 Praga Baby 1934 Jiří Telecký S.K.A.M. Olomouc
69 Praga Piccolo P35 1939 Jan Lukášek Tatra Club Brno
70 Laurin & Klement 110 1925 Michal Velebný ŠKODA Muzeum
71 Škoda 104 1930 Jaromír Kubinger Četnický pohotovostní oddíl Brno
72 Škoda 422 1930 Vojtěch Dymáček ČKVH Brno
73 Škoda 633 1932 Jiří Kašík VAC Brno
74 Škoda 633 kabriolet 1933 František Kalabis VPCC Brno
75 Škoda Popular Roadster 1938 Vratislav Hanuš Oldtimer Klub Helfštýn
76 Škoda Popular Roadster 1938 Vladimír Cichy Podorlický VCC






Skupina F – start 11:56 a 13:56 (start po 15 s)
Automobily Tatra
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
77 Tatra 12 1927 Milan Maruškin Veterán klub Litomyšl
78 Tatra 12 1927 Lukáš Smekal ČKHV Brno
79 Tatra 12 1929 Zdeněk Lechner
80 Tatra 12 1929 Tomáš Malan
81 Tatra 12 1930 Ivo Dvořák
82 Tatra 54 1931 Josef Vlach VAC Brno
83 Tatra 54 1932 Karel Fila
84 Tatra 54 Cabriolet 1932 Rudolf Unzeitig ČKHV Brno
85 Tatra 57 1932 Libor Král VTK Bystřice n. Pernštejnem
86 Tatra 57 1934 Jiří Raškovec VTK Bystřice n. Pernštejnem
87 Tatra 57A polokabriolet 1935 Pavel Hůlka VCC Červená Voda
88 Tatra 75 cabrio 1935 Miloslava Reková Klub Čalounictví Oldřichov
89 Tatra 75 Cabrio 1935 Ladislav Binder Veteteran Tatra club Šenkvice
90 Tatra 75 Cabrio 1936 Martin Binder Veteteran Tatra club Šenkvice
91 Tatra 75 Cabrio 1936 Martin Nemčovič Veteteran Tatra club Šenkvice
92 Tatra 75 cabriolet 1936 Petr Stypa VPCC Brno
93 Tatra 57A 1937 Bohuslav Gryc
94 Tatra 57A 1937 Rostislav Černý VPCC Brno
95 Tatra 57A roadster 1937 Martin Smekal ČKHV Brno
96 Tatra 57A 1938 Jindřich Hort VCC Třebíč
97 Tatra 57B 1939 Jan Šmíd
98 Tatra 57B 1939 František Kuchař VAC Brno
99 Tatra 57B 1946 František Prosecký VTK Bystřice n. Pernštejnem
100 Tatra 87 1946 Ivo Přibyl Přibyl Tatra Cars
101 Tatra 57B-STW 1947 František Dvořáček VTK Bystřice n. Pernštejnem






Skupina G – start 12:03 a 14:03 (start po 15 s)
Automobily brněnské Zbrojovky
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
102 Z-18 1927 Radek Procházka S.K.A.M. Olomouc
103 Z-18 faeton 1928 Jiří Hemzal Auto Z Klub Brno
104 Z-18 nástavka 1928 Jiří Hemzal Auto Z Klub Brno
105 Z-18 roadster 1928 Jan Šustáček VAC Brno
106 Z-9 1930 Václav Zouhar Technické muzeum v Brně
107 Z-9 Petera 1930 Ondřej Styx
108 Z 4 – I. série 1933 Martin Mrázek Technické muzeum Brno
109 Z 4 – I. Série 1933 Milan Pospíšil Auto Z Klub Brno
110 Z-4 I. Série 1933 Michal Popelka Auto Z Klub Brno
111 Z-4 II. Série 1934 Jiří Kohlíček S.K.A.M. Olomouc
112 Z-4 II. Série Roadster 1934 Pavel Krejcha S.K.A.M. Olomouc
113 Z-4 III. Série 1934 Radim Višinka S.K.A.M. Olomouc
114 Z-4 III. Série 1934 Břetislav Hejda Auto Z Klub Brno
115 Z-4 III. Série Roadster 1934 Robert Kubelka Auto Z Klub Brno
116 Z-4 IV. Série 1934 Dan Zelenka Auto Z Klub Brno
117 Z-4 IV. Série 1935 Matouš Popelka Auto Z Klub Brno
118 Z-5 Express 1935 Richard Jura VAC Brno
119 Z-4 V. Série 1936 Marek Mlčoch Veteran klub Kroměříž
120 Z-4 V. Série 1936 Petr Klimeš Auto Z Klub Brno
121 Z-5 Express 1936 Jiří Šulc Veteran klub Kroměříž
122 Z-5 Express 1936 Milan Okáč Auto Z Klub Brno
123 Z-6 1936 Sylvie Zouharová Dyková Technické muzeum v Brně






Skupina H – start 12:10 a 14:10 (start po 15 s)
Motocykly Vintage a BMW
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
129 Sunbeam 9 sidecar 1924 Jiří Flekal Veteran Galerie Kutná Hora
130 Triumph P 1925 Jaromír Tulis KHV Žďár nad Sázavou
131 Praga BD 500 1927 Miroslav Telecký Veterán klub Široký Důl
132 Matchless T4 1928 Pavel Babušík Český Ariel Klub
133 AJS M9 1929 Jiří Weger VCC Plzeň
134 Ardie TM500 1929 Radek Henzel VVCC Rožmov pod Radhoštěm
135 Čechie-Böhmerland 1930 Arnošt Nezmeškal NTM Praha
136 NSU 501 TS 1930 Pavel Neusser VCC Uherské Hradiště
137 Panther 1930 Franz Kernegger
155 Terrot HSSO1 4CV 1930 Jiří Šimek Český Ariel Klub
138 Magnat Debon BLG 350sv 1932 Tomáš Polehla
139 Praga 500 1932 Vladimír Dobeš
310 Praga 500 BD Sport V.Serie 1932 Martin Prošek Historická vozidla Martin Prošek
140 BMW R 51 1938 Roman Straka Klub staromilců Z. Třebáň
141 BMW R 71 Side 1938 Marek Paták Bratrstvo Ručky
142 BMW R12 sidecar Steib 28 1938 Miloň Dvořák VCC České Budějovice
143 BMW R66 1939 Pavel Krotil VCC Praha
144 BMW R71 1939 Václav Dohnálek Veteran klub Kroměříž
145 BMW R12 1941 Ctirad Neusser VCC Uherské Hradiště






Skupina I – start 12:15 a 14:15 (start po 15 s)
Motocykly Ariel
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
146 Ariel 3½HP Touring modell 1923 Daniel Chrobok Český Ariel Klub
147 Ariel 250 LF 1929 Jan Pokorný Český Ariel Klub
148 Ariel 500 F DeLuxe 1929 Luboš Vaníček VCC Plzeň
149 Ariel 500 OHV 1929 Daniel Mazanik
308 Ariel 500 F DeLuxe 1929 Ivo Polišenský Hujer Team
309 Ariel 557 SV model B 1929 Viktor Šatník Hujer Team
150 Ariel 557 SV model A 1929 Libor Žák Bratrstvo Ručky
151 Ariel 557 SV model B 1929 Pavel Skryja Veterán klub Škoda
152 Ariel 557 SV model B 1929 Renata Havlíčková
153 Ariel 500 F 1930 Tomáš Fiala Český Ariel Klub
154 Ariel 557 SV model B 1930 Jiří Křeček VAC Brno
156 Ariel 500 4F 1931 Petr Brábník Český Ariel Klub
157 Ariel 557 sidecar 1931 Filip Prokopec
158 Ariel SF 31 1931 Pavel Rychtařík
159 Ariel 350 MB 1932 Lukáš Stachura
160 Ariel 350 MF 32 1932 Jaromír Kučera ČKHM Ostrava
161 Ariel 350 MF32 1932 Jaromír Kubinger Četnický pohotovostní oddíl Brno
162 Ariel 600 VB 1932 Jaroslav Karban
163 Ariel 350 NG 1934 Miroslav Remeš Český Ariel Klub
164 Ariel RH 350 1935 Dana Nováková Bratrstvo Ručky
165 Ariel RH 350 1936 Martin Hudeček
166 Ariel 500 VG 1937 Jiří Havel
167 Ariel RH 500 1937 Martin Klement VCC Plzeň
168 Ariel RH 500 1938 David Škaroupka
169 Ariel 350 NG de Luxe 1939 Milan Kejzlar VCC Dvůr Králové n. L.
170 Ariel 350 NH Red Hunter 1939 Jaroslav Mičulka VAC Brno
171 Ariel RH 350 Competition 1939 Marie Křečková Český Ariel Klub






Skupina J – start 12:22 a 14:22 (start po 15 s)
Motocykly BSA, ČZ a Douglas
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
172 BSA 350 OHV L24 de Luxe 1924 Ján Demčo Veterán Šariš Klub Prešov
173 BSA 500 1926 Filip Slezák
174 BSA 500 1927 Jiří Lužný
175 BSA 770 E 28 side BAF 1928 Libuše Šulcová VCC Praha, SZV Praha
176 BSA 557 H30 De Luxe 1930 Libor Desort VCC Plzeň
177 BSA 500 S-31-9 OHV 1931 Václav Kec VCC Český Brod
178 BSA 500 Sloper 1931 Pavel Krupica VAC Brno
179 BSA 500 W32/7 1932 Milan Tymeš VCC Český Brod
180 BSA 500 1934 Jan Frišons
181 BSA 500 Empire Star 1938 Jiří Fiala Český Ariel Klub
182 BSA Empire Star 1938 Vilém Sigmund Oldtimer Klub Helfštýn
183 BSA Empire Star 1938 Milan Janča
184 BSA Silver Star 250 1939 Kateřina Kupková Bratrstvo Ručky
185 BSA Silver Star 500 M23 1939 Lukáš Brodacký Český Ariel Klub
186 BSA 500 M20 Side 1941 Vojtěch Hamerník VAC Brno
187 BSA WM20 1943 Milan Hujer Vocílka Hujer Team
188 ČZ 175 Sport 1935 Martin Mizler VCC Plzeň
189 ČZ 175 Standard 1937 Pavel Piják
190 ČZ 250 Tourist 1937 Oldřich Navrátil
191 ČZ 175 Standard 1938 Evžen Šíbl
192 ČZ 175 Standard 25 1938 Dan Dresler VAC Brno
193 ČZ 250 Sport 1938 Zdeněk Šindler S.K.A.M. Olomouc
194 ČZ 250 Sport 1938 Ivo Cerman VCC Uherské Hradiště
195 ČZ 500 sidecar 1938 Richard Puškáš ACC Brno
196 Douglas 4 HP model B 1920 Jaroslav Klouda London Douglas M.C.C.
197 Douglas Mk III Sports 1948 Jan Pokorný London Douglas M.C.C.
198 Douglas Mk IV Sports 1950 Petr Hošťálek Jihočeské motocyklové muzeum ČB
199 Douglas Mk IV Sports 1950 Pavel Jelínek LDMCC






Skupina K – start 12:30 a 14:30 (start po 15 s)
Motocykly Indian, Harley Davidson, Excelsior a Post Vintage
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
200 Excelsior Super X 1926 Peter Voracek sen. Harleysons Austria
201 Indian Scout 45 Police 1927 Vladimír Prchal
202 Indian Scout Police 1927 Marián Vyskočil
203 Harley Davidson J 1929 Jan Bednář VCC Dvůr Králové n. L.
204 Indian Scout 1929 Michael Vlček
205 Indian Scout Police side Aero 1929 Milan Veselý PKHV
206 Indian Four 1930 Jozef Vladovič Indian Klub Hlohovec
207 Harley Davidson WLD 1941 Andreas Kraxner Harleysons Austria
208 Harley Davidson WLC 42 1942 Ladislav Kolegar Harley Davidson Klub Brno
209 Harley Davidson FL 1200 1948 Hannes Gallhart H-D Club Brno
210 Calthorpe Ivory 1930 Roman Pálek
211 Ardie SS31 Silberpfeil 1931 Luděk Valenta VCC Uherské Hradiště
212 Praga 500 V. Série 1932 Jan Ulrich
213 Sunbeam 9A 1932 Radek Pajpach VAC Brno
214 Sunbeam 250 1934 Zdeněk Macháček
215 Sunbeam 250 OHV 1934 Tomáš Kvídera VCC Praha
216 FN 500 M 86 Super Sport 1935 Josef Janda VCC Benátky n. Jizerou
217 Red Panther M 20 1935 František Starý VAC Brno
218 Puch 800 1936 Lubomír Kuřina Slovácký VCC Uh. Hradiště
219 Saroléa 36S6 1936 Vít Pešák
220 Benelli 250 Sport 1937 Ondřej Kožíšek Bratrstvo Ručky
221 Zündapp K800 1937 František Sigmund Oldtimer Klub Helfštýn
222 NSU 601 OSL 1938 Eduard Nejezchleb VAC Brno
223 Velocette KSS 1938 Jan Egidy Veteran Galerie Kutná Hora
224 Zündapp KS 600 1938 Evžen Vopelka
225 NSU 602 OSL 1939 František Teubner
226 BSJ 500 OHV Královopolská Brno 1948 Ivo Šarlingr Veterán klub Pavlíkov






Skupina L – start 12:37 a 14:37 (start po 15 s)
Motocykly Jawa a Ogar
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
227 Jawa 500 OHV Rumpál 1930 František Pospíšil Slovácký VCC Uh. Hradiště
228 Jawa 500 OHV side 1931 Oldřich Kopeček Moto Kopeček Holešov
229 Jawa 175 Special 1935 Martin Klail
230 Jawa 250 Horská 1935 Robert Paravan Veterán klub Velehrad
231 Jawa 250 Horská 1935 Libor Mátl VAC Brno
232 Jawa 350 OHV 1935 Aleš Stařinský ČKHM-Ostrava
233 Jawa 350 OHV 1936 Peter Baláž Classic Club Hlohovec
307 Jawa 350 OHV side 1931 Jiří Kopeček Moto Kopeček Holešov
234 Jawa 250 Special 1937 Jan Mátl VAC Brno
235 Jawa 250 Special 1938 Miroslav Blažek VCC Uherské Hradiště
236 Jawa 350 OHV 1938 Zdeněk Skládal
237 Jawa 250 Special 1939 Vlasta Bezděk Boxer Club Mohelnice
238 Jawa 250 Special 1939 David Kec VCC Český Brod
239 Jawa 250 Special 1939 Libor Schlichts
240 Jawa 350 OHV 1939 Aleš Matějka
241 Jawa 350 OHV 1939 Josef Vala
242 Jawa 350 OHV 1939 Ladislav Skolil
243 Jawa 350 OHV 1939 Roman Vaník VCC Plzeň
244 Jawa 350 OHV Special 1939 Oldřich Karas Jawa OK-ČR
245 Jawa Robot 1939 Jaroslav Kroupa
246 Jawa 350 OHV Special 1946 Martin Kroužil Technické muzeum Brno
247 Jawa 500 OHC-02 1956 Vladimír Janovský Pribyl Tatra Cars
248 Ogar 2 Standard 1934 Jaroslav Oulehla Motoveterán klub Ogar
249 Ogar 4 1936 Tomáš Blažek Motoveterán klub Ogar
250 Ogar Standard 1936 Tereza Součková
251 Ogar 4 1937 Tomáš Rokos Motoveterán klub Ogar
252 Ogar 4 1938 Aleš Minář Motoveterán klub Ogar
253 Ogar 4 1939 Martin Vrána
254 Ogar 4 1940 Václav Valenta Motoveterán klub Ogar
255 Ogar 4 1947 Ladislav Blažek Motoveterán klub Ogar
256 Ogar 4 1948 Roman Vacovský Motoveterán klub Ogar






Skupina M – start 12:45 a 14:45 (start po 15 s)
Motocykly Racing, Rudge a Scott
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
257 Sarolea 500 OHV Super Sport 1925 Libor Babička
258 BMW R63 1929 František Kotásek
259 Premier SSR 500 1929 Gernot Gruber
260 Moto Guzzi 500 1930 Pavel Toulec
261 Benelli 250 OHC 1936 Jiří Ščučka ČKHM Ostrava
262 Norton International 1936 Johann Wiedlack Norton Owners Club Austria
263 Harley Davidson WLD Racer 1942 Peter Bonito Harleysons Austria
264 Harley Davidson WLD Racer 1942 Martin Kapeller Harleysons Austria
265 Harley Davidson WLD Racer 1942 Peter Voracek jr. Harleysons Austria
266 Ural Гоночный Sidecar 1949 Stanislav Klimeš Czech Ural Racing Team
267 BMW R 51/3 Sidecar 1953 František Prchal
268 Norton Manx M30 1962 Petr Hůlka VCC Uherské Hradiště
269 Rudge Whitworth 500 Sport 1926 Jaroslav Kafka AMK Č.Šternberk
270 Rudge Whitworth 500 Special 1928 Jaroslav Odehnal Bratrstvo Ručky
271 Rudge-Whitworth Ulster GP sidecar 1929 Karel Kupka Bratrstvo Ručky
272 Rudge-Whitworth Special 1930 Roman Štěpánek
273 Rudge-Whitworth Special 1930 Emil Pěček Bratrstvo Ručky
274 Rudge-Whitworth 350 Radial 1931 Marek Odehnal Bratrstvo Ručky
275 Rudge 250 Sport 1934 Stanislav Michera KHV Metuje
276 Rudge-Whitworth Ulster GP 1937 Ladislav Lefler VCC Kladno
277 Rudge-Whitworth Special side 1938 Jiří Hlavsa Bratrstvo Ručky
278 Scott Flying Squirrel 1930 Pavel Šimek VCC Dvůr Králové n. L.
279 Scott Power Plus Replica 1931 Karel Šimek VCC Dvůr Králové n. L.






Skupina N – start 12:51 a 14:51 (start po 15 s)
Motocykly Norton a Post War
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
280 Norton CS1 1929 Miroslav Kalousek
281 Norton International 1936 Antonín Martiš
282 Norton International M30 1937 Radek Hlavačka VCC Uherské Hradiště
283 Norton Manx 40M 1946 Pavel Švihálek Design MOTOPETE
284 Norton Dominator 7 1953 Pavel Jurčík VCC Uherské Hradiště
285 Norton ES 2 1959 Miroslav Peterka Design Moto Pete
286 Norton ES 2 1960 František Kysela Kutná Hora
287 Norton ES 2 1961 Bronislav Havlíček Design Moto Pete
288 Norton ES 2 1961 Martin Štěpánek
289 Norton ES 2 1961 Jiří Vrzal VAC Brno
290 Norton ES2 1961 Petr Hejč
291 Triumph 500 Speed Twin 1948 Petr Veselka VAC Brno
292 Matchless G3L 1949 Anna Prosecká
293 AJS 350 1950 Jindřich Meloun VAC Brno
294 Sunbeam S7 De Luxe 1952 David Horký
295 MV Agusta 175 CST 1953 Pavel Pokorný VCC České Budějovice
296 Vincent HRD C Black Shadow 1953 Sebastian Huber Vincent Owner Club
297 AJS model S18 1955 Karel Círman
298 Horex Resident 350 1955 Milan Matějka
299 Moto Morini 175 Turismo 1955 Jan Křemeček Cosa Nostra
300 Royal Enfield Meteor 1955 Pavel Štarha VAC Brno
301 Triumph 6T Thunderbird 1956 Petr Jandl VAC Brno
302 Ural M61 650 RS 1957 Tomáš Kinl
303 Gilera Gubileo 1958 Jiří Černík VAC Brno
304 Moto Guzzi Lodola 238 1960 Milan Křeček VAC Brno
305 Matchless G80 1964 Jiří Lukáš ml.
306 Gilera B300 1965 Arpád Mura






Vozidla pořadatelů
st. č. značka r. v. jméno příjmení člen klubu
320 Jawa S11 1952 Pavel Bednář VAC Brno
321 Škoda 450 Roadster 1959 Jan Šustáček VAC Brno
322 Škoda Octavia 1960 Karel Sonneck Sonneck Racing

 

  Hlavní strana | Brno - Soběšice